Ogłoszenie o rozpoczęciu roku szkolnego 2017/2018

  Informujemy, że od 1 IX 2017 r. drugie i trzecie klasy gimnazjum stają się oddziałami gimnazjalnymi Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

Rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 4 IX 2017 r. w poniedziałek i będzie to uroczysta wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2017/2018. O godzinie 10.00 zostanie odprawiona msza św. w kościele NSPJ. Po niej nastąpi złożenie kwiatów przy pomniku Żołnierzom Września. O 11.15 rozpocznie się przemarsz do budynku SP2, gdzie o 11.45 w sali gimnastycznej obędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Do sali gimnastycznej wchodzą przewodniczący i zastępcy klas jako delegacje. Pozostali uczniowie klas VII, II i III gimnazjum ustawiają się na gimnazjalnym placu apelowym ze swoimi wychowawcami.

Ogłoszenie o projektach edukacyjnych

  Przypominamy uczniom klas drugich, że w bieżącym roku szkolnym mają obowiązek zrealizować projekt edukacyjny. Poniżej zamieszczamy tabelkę z tematami projektów i nazwiskami ich opiekunów. Prosimy, by drugoklasiści wybrali projekt do realizacji i zglosili się do odpowiednich nauczycieli.

Propozycje tematów projektów edukacyjnych

Informacje o ubezpieczeniu uczniów

  Uczniowie gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 ubezpieczeni są w Towarzystwie Inter Risk, roczna składka na ten cel wynosi 40 zł.

Poniżej zamieszczamy następujące dokumenty:

Ogłoszenie dotyczące obuwia zmiennego

W nowym roku szkolnym 2016/2017 wszystkich uczniów gimnazjum obowiązują kapcie (potocznie ciapy) jako obuwie zmienne. Nie nosimy halówek, czeszek, adidasów na białych podeszwach. W ubiegłym roku gimnazjaliści zbyt często nie zmieniali obuwia i wnosili na butach kilogramy piachu i błota. Pań sprzątających jest tylko kilka i należy szanować ich pracę. Dyrekcja prosi o zakupienie kapci jako obuwia zmiennego do szkoły.