Ogłoszenie o zakończeniu roku szkolnego

  Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 23 VI 2017 r. w piątek.  Rano o godzinie 8.00 w Kościele NSPJ odprawiona zostanie okolicznosciowa msza św. Do gimnazjum zapraszamy uczniów na 10.00 do sali gimnastycznej. Dla wszystkich zostaną przygotowane miejsca siedzące.

Ogłoszenie o projektach edukacyjnych

  Przypominamy uczniom klas drugich, że w bieżącym roku szkolnym mają obowiązek zrealizować projekt edukacyjny. Poniżej zamieszczamy tabelkę z tematami projektów i nazwiskami ich opiekunów. Prosimy, by drugoklasiści wybrali projekt do realizacji i zglosili się do odpowiednich nauczycieli.

Propozycje tematów projektów edukacyjnych

Informacje o ubezpieczeniu uczniów

  Uczniowie gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 ubezpieczeni są w Towarzystwie Inter Risk, roczna składka na ten cel wynosi 40 zł.

Poniżej zamieszczamy następujące dokumenty:

Ogłoszenie dotyczące obuwia zmiennego

W nowym roku szkolnym 2016/2017 wszystkich uczniów gimnazjum obowiązują kapcie (potocznie ciapy) jako obuwie zmienne. Nie nosimy halówek, czeszek, adidasów na białych podeszwach. W ubiegłym roku gimnazjaliści zbyt często nie zmieniali obuwia i wnosili na butach kilogramy piachu i błota. Pań sprzątających jest tylko kilka i należy szanować ich pracę. Dyrekcja prosi o zakupienie kapci jako obuwia zmiennego do szkoły.