Ogłoszenie o rekolekcjach i egzaminach próbnych

  Informujemy, że w dniach 3 - 5 IV 2017 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne dla gimnazjalistów w Kościele NSPJ.

Uczniowie klas trzecich uczą się przez cztery pierwsze godziny w budynku "przedszkola", zgodnie z harmonogramem wywieszonym w szkole. Następnie na 11.30 udają się do kościoła pod opieką nauczycieli.

Uczniowie klas drugich przez trzy dni piszą próbne egzaminy gimnazjalne według harmonogramu:

8.10 - 9.10 (60 minut) historia i wos

9.20 - 10.50 (90 minut) język polski

8.10 - 9.10 (60 minut) przedmioty przyrodnicze

9.20 - 10.50 (90 minut) matematyka

8.45 - 9.45 (60 minut) język angielski, poziom podstawowy

9.55 - 10.55 (60 minut) język angielski, poziom rozszerzony

Po egzaminach drugoklasiści idą do kościoła pod opieką nauczycieli.

Uczniowie klas pierwszych w poniedziałek i wtorek przychodzą do kościoła na 11.30.

W środę od godziny 10.30 uczestniczą w Światowym Dniu Wiedzy na Temat Autyzmu, spotykają się z wyznaczonymi nauczycielami na rynku miasta. Po przemarszu ulicami Tomaszowa udają się do kościoła na 11.30.

Ogłoszenie o projektach edukacyjnych

  Przypominamy uczniom klas drugich, że w bieżącym roku szkolnym mają obowiązek zrealizować projekt edukacyjny. Poniżej zamieszczamy tabelkę z tematami projektów i nazwiskami ich opiekunów. Prosimy, by drugoklasiści wybrali projekt do realizacji i zglosili się do odpowiednich nauczycieli.

Propozycje tematów projektów edukacyjnych

Informacje o ubezpieczeniu uczniów

  Uczniowie gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 ubezpieczeni są w Towarzystwie Inter Risk, roczna składka na ten cel wynosi 40 zł.

Poniżej zamieszczamy następujące dokumenty:

Ogłoszenie dotyczące obuwia zmiennego

W nowym roku szkolnym 2016/2017 wszystkich uczniów gimnazjum obowiązują kapcie (potocznie ciapy) jako obuwie zmienne. Nie nosimy halówek, czeszek, adidasów na białych podeszwach. W ubiegłym roku gimnazjaliści zbyt często nie zmieniali obuwia i wnosili na butach kilogramy piachu i błota. Pań sprzątających jest tylko kilka i należy szanować ich pracę. Dyrekcja prosi o zakupienie kapci jako obuwia zmiennego do szkoły.