Oferta

Informujemy, że klasy: szachowa i ogólna z językiem hiszpańskim nie zostaną utworzone ze względu na to, że liczba złożonych deklaracji nie jest wystarczająca do utworzenia tych oddziałów.

W związku z tym powstanie :

• 1 klasa sportowa  /dla grupy dziewcząt i chłopców o profilu lekkoatletycznym /
  • 3 klasy ogólne z językiem angielskim i niemieckim

Uczniowie, którzy wybrali klasę z językiem hiszpańskim, będą uczyć się w klasie z językiem angielskim i niemieckim. Złożone wnioski nie wymagają poprawiania.

*******************************************************************************************************************

W roku szkolnym 2016/2017 dyrekcja Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II proponuje kandydatom naukę w czterech klasach pierwszych:

•  sportowej (język obowiązkowy: angielski i niemiecki),
  •  szachowej (język obowiązkowy: angielski i niemiecki),
  •  ogólnej (język obowiązkowy: angielski i hiszpański),
  •  ogólnej (język obowiązkowy: angielski i niemiecki).

Profile klas mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb i oczekiwań rodziców i kandydatów do klas pierwszych.