Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia edukacyjne

Najlepsi w I półroczu!

  W naszej szkole, jak co semestr, przyznajemy stypendia naukowe za wysokie wyniki w nauce lub we współzawodnictwie sportowym. W tym semestrze stypendia otrzymały 33 osoby. Gratulujemy!

Czytaj więcej »

Pierwsze sukcesy w „Zagimaku”

  3 II 2017 r. w naszym gimnazjum odbyły się szkolne eliminacje prestiżowego Konkursu Matematycznego „Zagimak”. Do walki o matematyczne laury przystąpiło 53 uczniów, spośród których aż 20 zakwalifikowało się do II etapu.

Czytaj więcej »

„To Twoja i moja historia...”

  2 II 2017 r. w Publicznym Gimnazjum w Krynicach odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „To Twoja i moja historia...”. Pierwsze miejsce w konkursie jury przyznało Grzegorzowi Dolanowskiemu – uczniowi klasy I c naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

Gawęda o książce Sienkiewicza

  12 X 2016 r. w Bibliotece Pedagogicznej odbył się I etap Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Booktalking, czyli gawęda o książce Henryka Sienkiewicza”. Nasze gimnazjum reprezentowało czworo uczniów. Do II etapu konkursu jury zakwalifikowało Kornelię Kozyrę.

Czytaj więcej »

Uroczyste podsumowanie „Zagimaka” w Zamościu

  15 czerwca 2016 r. nastąpiło uhonorowanie ośmiorga naszych najlepszych matematyków, którzy wywalczyli tytuł laureata w znanym i lubianym przez uczniów Konkursie Matematycznym „Zagimak”.

Czytaj więcej »

Wygraliśmy I Ligę Językową!

  Dnia 10.06.2016 w Gimnazjum nr 1 odbył się finał V edycji Międzynarodowego Konkursu Językowego I Liga Językowa. Reprezentanci Gimnazjum nr 2 zdobyli pierwsze trzy miejsca - całe podium było nasze!

Czytaj więcej »

Podsumowanie „Kangura” i „Plusa”

  6 VI 2016 r. podczas apelu odbyło się uroczyste podsumowanie dwóch konkursów matematycznych: Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” i Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Plus”.

Czytaj więcej »

Gala dla laureatów

  12 maja 2016 r. w Lublinie została zorganizowana gala podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. Laureatom z Gimnazjum nr 2, ich nauczycielom i p. dyrektor wręczono dyplomy i nagrody.

Czytaj więcej »

Tytuł „Żak 2016” jest nasz!

  27 IV 2016 r. w Publicznym Gimnazjum im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Bełżcu odbył się finał Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Żak”.
Z dumą informujemy, że tytuł „Żaka 2016” wywalczył Cezary Kapturkiewicz z III a.

Czytaj więcej »

Finaliści Konkursu Matematycznego „Pangea”

  Do finału Konkursu matematycznego "Pangea", który odbędzie się 29 IV 2016 r. w Warszawie, zakwalifikowali się dwaj uczniowie z Gimnazjum nr 2: Jakub Ferenc i Filip Przyczyna, obaj z klasy I d.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3
Facebook