Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia edukacyjne

II etap „Zagimaka”

  25 III 2017 r. w Gimnazjum nr 2 odbył się II etap Konkursu Matematycznego „Zagimak”. Brało w nim udział ponad 70 osób z całego powiatu. Do finału przeszła z naszej szkoły ośmioosobowa grupa uczniów z klas II i III.

Czytaj więcej »

Laury zdobyte w III LO w Zamościu

  24 III 2017 r. w III LO w Zamościu odbyły się finały dwóch konkursów: matematycznego i biologicznego. Miło nam poinformować, że Piotr Łukasiewicz i Kamil Cisek zajęli I miejsce w zmaganiach z matematyki,  Jakub Ferenc i Maja Jasińska II miejsce w konkursie z biologii.

Czytaj więcej »

Matematycy znowu górą!

  Drużyna Gimnazjum nr 2 zwyciężyła w IV edycji Maratonu Matematycznego Gimnazjalistów „MaGMa”w Lubaczowie. Gratulacje dla najlepszych matematyków w regionie!

Czytaj więcej »

Najlepsi w I półroczu!

  W naszej szkole, jak co semestr, przyznajemy stypendia naukowe za wysokie wyniki w nauce lub we współzawodnictwie sportowym. W tym semestrze stypendia otrzymały 33 osoby. Gratulujemy!

Czytaj więcej »

Pierwsze sukcesy w „Zagimaku”

  3 II 2017 r. w naszym gimnazjum odbyły się szkolne eliminacje prestiżowego Konkursu Matematycznego „Zagimak”. Do walki o matematyczne laury przystąpiło 53 uczniów, spośród których aż 20 zakwalifikowało się do II etapu.

Czytaj więcej »

„To Twoja i moja historia...”

  2 II 2017 r. w Publicznym Gimnazjum w Krynicach odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „To Twoja i moja historia...”. Pierwsze miejsce w konkursie jury przyznało Grzegorzowi Dolanowskiemu – uczniowi klasy I c naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

Gawęda o książce Sienkiewicza

  12 X 2016 r. w Bibliotece Pedagogicznej odbył się I etap Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Booktalking, czyli gawęda o książce Henryka Sienkiewicza”. Nasze gimnazjum reprezentowało czworo uczniów. Do II etapu konkursu jury zakwalifikowało Kornelię Kozyrę.

Czytaj więcej »

Uroczyste podsumowanie „Zagimaka” w Zamościu

  15 czerwca 2016 r. nastąpiło uhonorowanie ośmiorga naszych najlepszych matematyków, którzy wywalczyli tytuł laureata w znanym i lubianym przez uczniów Konkursie Matematycznym „Zagimak”.

Czytaj więcej »

Wygraliśmy I Ligę Językową!

  Dnia 10.06.2016 w Gimnazjum nr 1 odbył się finał V edycji Międzynarodowego Konkursu Językowego I Liga Językowa. Reprezentanci Gimnazjum nr 2 zdobyli pierwsze trzy miejsca - całe podium było nasze!

Czytaj więcej »

Podsumowanie „Kangura” i „Plusa”

  6 VI 2016 r. podczas apelu odbyło się uroczyste podsumowanie dwóch konkursów matematycznych: Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” i Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Plus”.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3
Facebook