Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia edukacyjne

Nasze sukcesy w Zagimaku!

  Dzień 13 maja 2017 roku okazał się szczęśliwy dla czworga naszych uczniów, którzy w Zamościu wywalczyli tytuły laureatów w finale znanego i cenionego konkursu matematycznego „Zagimak”.

Czytaj więcej »

Kamila w finale „Poszukiwania Talentów”

  Kamila Sarzyńska, uczennica klasy III a, zakwalifikowała się do finału IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów” organizowanego przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Gratulujemy!

Czytaj więcej »

Pięcioro laureatów „Żaka”!

  10 V 2017 r. w Publicznym Gimnazjum w Bełżcu odbył się finał Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Żak" 2017. Z dumą informujemy, że aż pięcioro naszych gimnazjalistów zostało laureatami konkursu.

Czytaj więcej »

Sukcesy matematyczne o randze ogólnopolskiej!

  Od kilku lat uczniowie Gimnazjum nr 2 biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „PLUS”, odnosząc liczne sukcesy. W tym roku szkolnym nasi gimnazjaliści zdobyli dwa miejsca na podium ( na trzy w całym kraju).

Czytaj więcej »

II etap „Zagimaka”

  25 III 2017 r. w Gimnazjum nr 2 odbył się II etap Konkursu Matematycznego „Zagimak”. Brało w nim udział ponad 70 osób z całego powiatu. Do finału przeszła z naszej szkoły ośmioosobowa grupa uczniów z klas II i III.

Czytaj więcej »

Laury zdobyte w III LO w Zamościu

  24 III 2017 r. w III LO w Zamościu odbyły się finały dwóch konkursów: matematycznego i biologicznego. Miło nam poinformować, że Piotr Łukasiewicz i Kamil Cisek zajęli I miejsce w zmaganiach z matematyki,  Jakub Ferenc i Maja Jasińska II miejsce w konkursie z biologii.

Czytaj więcej »

Matematycy znowu górą!

  Drużyna Gimnazjum nr 2 zwyciężyła w IV edycji Maratonu Matematycznego Gimnazjalistów „MaGMa”w Lubaczowie. Gratulacje dla najlepszych matematyków w regionie!

Czytaj więcej »

Najlepsi w I półroczu!

  W naszej szkole, jak co semestr, przyznajemy stypendia naukowe za wysokie wyniki w nauce lub we współzawodnictwie sportowym. W tym semestrze stypendia otrzymały 33 osoby. Gratulujemy!

Czytaj więcej »

Pierwsze sukcesy w „Zagimaku”

  3 II 2017 r. w naszym gimnazjum odbyły się szkolne eliminacje prestiżowego Konkursu Matematycznego „Zagimak”. Do walki o matematyczne laury przystąpiło 53 uczniów, spośród których aż 20 zakwalifikowało się do II etapu.

Czytaj więcej »

„To Twoja i moja historia...”

  2 II 2017 r. w Publicznym Gimnazjum w Krynicach odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „To Twoja i moja historia...”. Pierwsze miejsce w konkursie jury przyznało Grzegorzowi Dolanowskiemu – uczniowi klasy I c naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3
Facebook