Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia artystyczne

Laureatki „Bajecznych klimatów...”

20180412_202638

  12 IV 2018 r. w ZS nr 1 rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Bajeczne i fantastyczne klimaty w obiektywie”. W kategorii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobyła Karina Michniak, a III miejsce Alicja Przygon. Wyróżnie otrzymała Karolina Biela. 

Czytaj więcej »

Maja i Ola znowu najlepsze

20180412_122301

  12 IV 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim odbył się VII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Maja Rębisz wyśpiewała I miejsce w konkursie. Ola Halusiak zdobyła Nagrodę Specjalną Konsula Austrii.

Czytaj więcej »

Stypendia artystyczne

Teatr 1

  9 IV 2018 r. w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie wręczono stypendia Urzędu Marszałkowskiego osobom zajmującym się twórczością artystyczną. Wśród stypendystów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Maja Rębisz i Aleksandra Halusiak.

Czytaj więcej »

Kolejne stypendia marszałkowskie

Giska1

  Miło nam poinformować, że Maja Rębisz uczennica III klasy gimnazjum i Aleksandra Halusiak uczennica klasy VII otrzymały Stypendia  Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury.

Czytaj więcej »

Nagroda za stroik

IMG_20180108_130120

  Miło nam poinformować, że uczennica III klasy gimnazjum Angelika Woś zdobyła II miejsce w kategorii stroików w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Bożonarodzeniowe”.

Czytaj więcej »

Podsumowanie projektu

DSC_6402

  29 VIII 2017 r. w auli budynku KUL-u w Tomaszowie odbyło się podsumowanie projektu „Zatrzymane w kadrze”, przeprowadzonego w ramach programu „Równać Szanse 2016”.

Czytaj więcej »

Laury w fotografii i plastyce

  W XVII Regionalnym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym „Dzikie zwierzęta Roztocza” w kategorii fotografii wszystkie nagrody powędrowały do uczniów naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

Najlepsze zdjęcia cudów natury

  Informujemy, że nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w międzyszkolnym konkursie plastyczno-fotograficznym „Cuda natury i architektury w krajach Unii Europejskiej” zorganizowanym przez Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu.

Czytaj więcej »

Ocalić od zapomnienia

  Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim zorganizował dla uczniów gimnazjów Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ocalić od zapomnienia”.

Czytaj więcej »

Wyśpiewane nagrody

  24 V 2017 r. w Ulhówku odbyła się VIII edycja Powiatowego Konkursu Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej pod hasłem Jan Paweł II – wciąż jest wśród nas. W konkursie naszą szkolę reprezentowały trzy osoby.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3
Facebook