Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia sportowe

II miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w Piłce Nożnej Chłopców

  Cieszymy się z wielkiego sukcesu naszych sportowców, którzy 18 V 2017 r. w Świdniku wywalczyli wicemistrzostwo województwa w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w Piłce Nożnej Chłopców.

Czytaj więcej »

Awans piłkarzy

  11 V 2017 r. w Świdniku odbył się Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w piłce nożnej chłopców. Drużyna naszego gimnazjum spisała się znakomicie, zdobywając I miejsce w tym turnieju i awansując na Gimnazjadę Wojewódzką

Czytaj więcej »

VI Spartakiada Dzieci i Młodzieży

  11 IV 2017 roku odbyła się VI Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Uroczyste otwarcie nastąpiło w OSiR Tomasovia o godzinie 9:00, po nim młodzież przystąpiła do rywalizacji sportowej.

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Noznej

  10 IV 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. W wyniku rywalizacji na poziomie Gimnazjady Powiatowej drużyna chłopców uplasowała się zdecydowanie na I miejscu.

Czytaj więcej »

Sukcesy w Hajnówce

  19 marca 2017 r. w Hajnówce odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. W biegu na  3000 m zwyciężył faworyt Patryk Luty, nie pozostawiając pozostałym uczestnikom złudzeń, kto jest najlepszy.

Czytaj więcej »

Monika mistrzynią Polski!

  Monika Skinder, uczennica klasy III d Gimnazjum nr 2, została mistrzynią Polski w sprincie kobiet na Mistrzostwach Polski Seniorów FIS w biegach narciarskich, rozegranych 11 II 2017 r. w Istebnej-Kubalonce. Gratulacje!

Czytaj więcej »

Rodzinnie przy szachownicach

  11 II 2017 r. w SP nr 2 rozegrano II Rodzinny Amatorski Turniej Szachowy. W kategorii open zwyciężyli panowie Ciskowie – Kamil z klasy I c oraz jego tato Marek. W klasyfikacji rodzeństw najlepszy był zespół tworzony przez Dominikę Borek z II c i jej brata Pawła.

Czytaj więcej »

Szachy w Józefowie

  8 II 2017 r. rozegrano II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa. Zwyciężyła Dominika Borek, druga była Anna Sujko, a trzecia Anna Kamińska, wszystkie uczą się w naszym gimnazjum.

Czytaj więcej »

Na memoriale Łobejki

  9 XII 2016 r. w Lublinie rozegrano IX Memoriał Szachowy Marka Łobejki. W kategorii juniorów do lat 14 zwyciężył nasz pierwszoklasista - Kamil Cisek. Wśród juniorek Dominika Borek zdobyła drugie, Anna Kamińska trzecie, a Anna Sujko czwarte miejsce.

Czytaj więcej »

Złoto w gimnazjadzie!

  29 XI 2016 r. w Aleksandrowie k. Biłgoraja została rozegrana Wojewódzka Gimnazjada w Szachach Drużynowych. Drużyna w składzie: Kamil Cisek, Filip Przyczyna, Natalia Madej, Dominika Borek wywalczyła złoty medal w znakomitym stylu, wygrywając wszystkie mecze! To jest klasa!

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3
Facebook