Rozpoczęcie roku szkolnego

  Informujemy, że od 1 IX 2017 r. drugie i trzecie klasy gimnazjum stają się oddziałami gimnazjalnymi Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

Rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 4 IX 2017 r. w poniedziałek i będzie to uroczysta wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2017/2018. O godzinie 10.00 zostanie odprawiona msza św. w kościele NSPJ. Po niej nastąpi złożenie kwiatów przy pomniku Żołnierzom Września. O 11.15 rozpocznie się przemarsz do budynku SP2, gdzie o 11.45 w sali gimnastycznej obędzie się inauguracja roku szkolnego. Do sali gimnastycznej wchodzą przewodniczący i zastępcy klas jako delegacje. Pozostali uczniowie klas VII, II i III gimnazjum ustawiają się na gimnazjalnym placu apelowym ze swoimi wychowawcami.